Erol Bilecik Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı

1962 yılında Antakya’da doğan Erol Bilecik, ilk, orta ve lise öğrenimini yine Antakya’da tamamlamıştır. 1987’de İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak Türkiye’nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında yer almıştır.

Erol Bilecik, 1989 yılında İndeks Bilgisayar AŞ’yi kurarak, günümüzde 200’den fazla dünya teknoloji markasının ürünlerini 8.000’den fazla iş ortağı kanalıyla Türkiye’deki bireysel ve kurumsal tüketicilerle buluşturan Index Grup şirketlerinin oluşmasını sağlamıştır.

2002-2005 yılları arasında, Türk bilgisayar sektöründeki en eski sivil toplum kuruluşlarından biri olan TÜBİSAD’ın (Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve 2010-2014 dönemleri arasında İTÜ Mezunlar Derneği’nin Başkanlığını yapmıştır. 20 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul ile birlikte, 12 Ocak 2017 tarihinden itibaren sürdürdüğü TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini tamamlamıştır.

5 Haziran 2018 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. 4 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekilliği görevine devam etmektedir.

Erol Bilecik, eğitim alanına verdiği destekler ve yaptığı katkılar dolayısıyla 15 Temmuz 2010 tarihinde TBMM Üstün Hizmet Madalyası ile ödüllendirilmiştir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Atilla Kayalıoğlu Index Grup Şirketleri
İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

1952 yılında Samsun’da doğan Atilla Kayalıoğlu, 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, daha sonra Syracuse Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1980 – 1999 yılları arasında IBM Türk’te çeşitli görevlerde çalışmış ve 1999 yılında Global Hizmetler Müdürlüğü görevi sonrasında Index AŞ’ye katılmıştır. Index AŞ’nin Yönetim Kurulu Üyesi olan Kayalıoğlu, Neteks AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ile Datagate AŞ, İnfin AŞ ve Teklos AŞ’nin Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerini de yürütmektedir. 5 Eylül 2017 tarihinden itibaren Index AŞ Genel Müdürlüğü görevi sonrasında, Index Grup Şirketleri İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olan Atilla Kayalıoğlu, aynı zamanda TÜBİSAD Bilişim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevine de devam etmektedir. Evli ve iki çocuk sahibi olan Atilla Kayalıoğlu, İngilizce bilmektedir.

Salih Baş Yönetim Kurulu ve
İcra Kurulu Üyesi

1965 yılında doğan Salih Baş, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.
1990 yılından itibaren Index Grup’ta görev almaktadır.

İlk olarak İndeks Bilgisayar AŞ’nin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş, 2003 yılında Datagate AŞ’ye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak atanmıştır. Halen grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar AŞ, Teklos AŞ, İnfin AŞ ve Desbil AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ile Despec AŞ, Neotech AŞ ve Neteks AŞ’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babası olan Salih Baş, İngilizce bilmektedir.

Halil Duman Index Grup Şirketleri
Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO

1965 yılında Giresun’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Bulancak’ta tamamlamış, 1987 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1987 yılında Yücelen İnşaat AŞ’de muhasebe departmanında başlayıp, kısa bir süre sonra bu şirketin Mali İşler Müdürlüğü görevine atanmış ve 2000 yılına kadar bu sorumluluğu üstlenmiştir. 2000 yılı Eylül ayında İndeks Bilgisayar AŞ’de Mali İşler Direktörü olarak çalışmaya başlamıştır. 2003 yılında şirketin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Halen Datagate AŞ, Despec AŞ, Neteks AŞ ve Teklos AŞ’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. 1985 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanına sahip olup, İstanbul SMMMO üyesidir. Bağımsız Denetçi ünvanına sahiptir. Evli olup, 2 çocuğu bulunmaktadır.

Erhan Doğan Netex AŞ
Genel Müdürü

1968 yılında Susurluk-Balıkesir'de doğan Erhan Doğan, İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nin ilk dönem mezunlarından olup, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. İş hayatına üniversite yıllarında MoonStar yazılım firmasında Yazılımcı olarak adım atmış, 1990 yılında ise Karma Bilgisayar'da görev almaya başlamıştır. 1992 yılında Atom Elektronik AŞ'nin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü olarak çalışmaya başlayan Doğan, 1993’te İnternet İletişim Teknoloji AŞ’de Ağ ve Güvenlik çözümlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olarak görev almıştır. 1996 yılında Neteks AŞ’nin Kurucu Ortağı ve Satış Müdürü olarak kariyerine devam etmiştir. Doğan, 2001 yılında Netex AŞ’nin Index Grup bünyesine katılmasında ve 2007 yılında dünyanın en büyük katma değerli dağıtıcılarından biri olan Westcon Group ile ortaklık süreçlerinin yönetiminde aktif görev almış ve 2012 yılına kadar Index Grup bünyesinde Netex AŞ Genel Müdürü olarak görev almıştır. 2013 yılında Index Grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar'ın Genel Müdür Yardımcılığı sorumluluğunu üstlenen Doğan, 1 Kasım 2016’da grup şirketlerinden Artım Bilişim AŞ’nin Genel Müdürü olarak atanmıştır. 2 Kasım 2020 tarihi itibarıyla Netex AŞ Genel Müdürü olarak görev almaktadır. Erhan Doğan evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.