Yönetim Kadromuz

EROL BİLECİK INDEX GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1962 yılında Antakya’da doğan Erol Bilecik, ilk, orta ve lise öğrenimini yine Antakya’da tamamlamıştır. 1987’de İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak Türkiye’nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında yer almıştır.
Erol Bilecik, 1989 yılında İndeks Bilgisayar AŞ’yi kurarak, günümüzde 200’den fazla dünya teknoloji markasının ürünlerini 8.000’den fazla iş ortağı kanalıyla Türkiye’deki bireysel ve kurumsal tüketicilerle buluşturan Index Grup şirketlerinin oluşmasını sağlamıştır.
2002-2005 yılları arasında, Türk bilgisayar sektöründeki en eski sivil toplum kuruluşlarından biri olan TÜBİSAD’ın (Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve 2010-2014 dönemleri arasında İTÜ Mezunlar Derneği’nin Başkanlığını yapmıştır. 20 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul ile birlikte, 12 Ocak 2017 tarihinden itibaren sürdürdüğü TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini tamamlamıştır.
Halen birçok sivil toplum örgütünün yönetimlerinde yer almakta olup, 5 Haziran 2018 tarihi itibarıyla Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim ve İcra Kurulu Üyeliğine devam etmektedir.
Erol Bilecik, eğitim alanına verdiği destekler ve yaptığı katkılar dolayısıyla 15 Temmuz 2010 tarihinde TBMM Üstün Hizmet Madalyası ile ödüllendirilmiştir.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.

SUAT SÜMER NETEKS TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ AŞ GENEL MÜDÜRÜ
Suat Sümer

1965 yılında doğan Suat Sümer, 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Petrol Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 1990 yılında ise yine aynı üniversitenin İşletme Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

1991-2003 yılları arasında HP Türkiye ve yurtdışı operasyonlarında farklı birçok sorumluluk üstlenen Sümer, bu kurumda en son olarak HP Türkiye ESG (Enterprise System Group) Kurumsal Satış Direktörü olarak görev almıştır.

2003 yılında HP'den ayrılarak Artım AŞ'yi kurmuştur. 2016 yılında İndeks Bilgisayar AŞ’nin Artım AŞ'nin çoğunluk hisselerini satın almasıyla birlikte, Artım AŞ Yurtdışı Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. 2018-2019 tarihleri arasında Index Grup’un dijital dönüşüm projesinin yönetiminde de görev alan Suat Sümer, 1 Eylül 2019 tarihi itibarıyla Neteks Teknoloji AŞ Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Suat Sümer, İngilizce bilmektedir.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
NETEKS Teknoloji Ürünleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright NETEKS Teknoloji Ürünleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.